دکتر امیر علیزاده

جراحی اقساطی

به منظور رفاه حال شما زیباجویان گرامی، طی هماهنگی و همکاری به عمل آمده با ازکی وام، دکتر امیر علیزاده خدمات پزشکی را در راستای کاهش دغدغه‌های مالی شما عزیزان، با استفاده از طرح‌های اعتباری ازکی وام به شما ارایه خواهند داد لذا میتوانید از خدمات پزشکی از قبیل: جراحی فک، جراحی ایمپلنت، جراحی بینی و … در چند مرحله به صورت اقساط استفاده نمایید.
یکی از مزیت‌ های اصلی این طرح، این هست که شما بدون نیاز به مدارک و ضمانت های سخت و‌ پیچیده، به طوری که در اکثر طرح‌ها، تنها با داشتن چک صیادی می‌توانید خدمات مالی جهت انجام جراحی زیبایی به صورت اقساطی دریافت نمایید .
جهت آشنایی با فرآیند دریافت تسهیلات از ازکی وام مراحل زیر را طی نمایید.

نحوه‌ی دریافت اعتبار و خرید​

۱. وارد سایت ازکی‌وام شوید و ثبت‌نام کنید.

۲. اطلاعات فردی خود را وارد کنید.

۳. با ورود شماره‌ی تماس و کد ملی، اعتبارسنجی شما انجام می‌شود. این اعتبارسنجی برای بررسی خوش‌حسابی شما در سیستم بانکی است.

۴. تصویر مدارک لازم ازجمله کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی سفید را بارگذاری کنید.

۵. پس از بررسی اطلاعات شما و درصورت تایید درخواست، لازم است نسخه‌ی فیزیکی برخی مدارک را به ازکی‌وام تحویل دهید. در برخی شهرها نماینده‌ی ازکی‌وام این مدارک را از شما تحویل می‌گیرد و در دیگر استان‌ها شما آن‌ها را با پست ارسال می‌کنید.

۶. پس از تکمیل مراحل، در سریع‌ترین زمان ممکن اعتبار شما افزایش می‌یابد و می‌توانید خدمات دلخواهتان را از مطب دکتر علیزاده دریافت نمایید.

 

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر: راهنمای خرید از فروشگاه‌ها در ازکی‌وام

برای دریافت اعتبار و شروع خرید اینجا کلیک کنید.

جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.